این افراد ۵۰ سال آینده دوباره زنده می‌شوند!

این افراد ۵۰ سال آینده دوباره زنده می‌شوند!

طراحی وب سایت، برنامه نویسی، اپلیکیشن های تلفن همراه
09129056072 - 09129056052


یک شرکت روسی به نام کرایونیک که بر روی پدیده سرمازیستی تحقیق می‌کند، موفق شد یک کرم منقرض شده از ۴۶ هزار سال پیش را احیا کند.


اطلاعات آنلاین: یک شرکت روسی به نام کرایونیک که بر روی پدیده سرمازیستی تحقیق می‌کند، موفق شد یک کرم منقرض شده از ۴۶ هزار سال پیش را احیا کند.

با این اتفاق بسیاری از کارشناسان امیدوارند در ۵۰ تا ۷۰ سال آینده بتوان کاری مشابه را بر روی انسان‌های یخ زده انجام داد.

این شرکت روسی تاکنون ۹۲ نفر را منجمد کرده، با این حال ادعا می‌کند برای احیای انسان، باید پیشرفت قابل توجهی در زمینه پزشکی حاصل شود.

این آزمایش پیش از این بر روی یک موش صحرایی نیز جواب داده بود و با وجود پیشرفت کند، بعید نیست در آینده نزدیک جهت احیای انسان نیز به ثمر برسد.

این افراد ۵۰ سال آینده دوباره زنده می‌شوند!

کرایونیک یا سرمازیستی یک فناوری علمی و قانونی برای حفظ زندگی انسان و حیوانات در حالت انجماد است، به این امید که در آینده، با پیشرفت علم احیا و درمان شوند.

با غوطه‌ور شدن بدن در یک محیط با دمای فوق‌العاده پایین، تقریبا تمام واکنش‌های شیمیایی متوقف می‌شوند.

اولین فردی که در این آزمایش شرکت کرد، پروفسور آمریکایی جیمز بدفورد، تقریبا ۵۰ سال است که بدون هیچ نشانه ای از تغییر یا زوال حفظ شده است.


بازار فالوور بازار فالوور ارزانترین پنل خرید فالور و لایک ایرانی واقعی اینستاگرام و ممبر واقعی ارزان تلگرام به راحتی با فالوورن کسب درآمد کنید و سود خوبی از فضای مجازی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید
unique visitors counter