این هواپیما قرار است غوغا کند

این هواپیما قرار است غوغا کند

طراحی وب سایت، برنامه نویسی، اپلیکیشن های تلفن همراه
09129056072 - 09129056052


تا ۳ سال دیگر می‌توانید با هواپیمای بریتانیایی که طراحی جالب و عجیبی دارد، پرواز کنید و از سفرتان لذت ببرید.


خبرآنلاین: تا ۳ سال دیگر می‌توانید با هواپیمای بریتانیایی که طراحی جالب و عجیبی دارد، پرواز کنید و از سفرتان لذت ببرید. این هواپیما که قرارست در بریتانیا ساخته شود، آخرین مراحل طراحی خود را می‌گذراند.

ایرلندر۱۰ (AirLander ۱۰)، با نام مستعار فلایینگ بام (Flying Bum)، هواپیمایی با حدود ۹۱ متر طول است که بنابه گفته سازندگانش، نوعی وسیله نقلیه هوایی هیبریدی است. این هواپیما نه‌تنها توانایی حمل بارهای سنگین را دارد، بلکه از آلودگی هوا و صوتی تا حد زیادی می‌کاهد و می‌تواند انقلابی در سفرهای هوایی به وجود آورد.

طراحی بیضوی این هواپیما، ظاهری جالب و عجیب به آن داده است. قرارست این هواپیما اولین پروازهای خود را از بریتانیا به اسپانیا انجام دهد.

این هواپیما قرار است غوغا کند

این هواپیمای هلیومی برای ارتفاع گرفتن و نیروی محرکه، مانند وسایل نقلیه هیبریدی جاده‌ها، از فناوری‌های آیرودینامیک و آیروستاتیک استفاده می‌کند و یک موتور دیزلی پشتیبان هم برای مواقع ضروری دارد.

سازندگان بریتانیایی این هواپیما می‌گویند با ساخت و گسترش این نوع هواپیما می‌توانند تا سال ۲۰۳۰، به پرواز با آلایندگی صفر برسند.

این هواپیمای آینده‌نگر لوکس، تجمل از دست‌رفته را دوباره به سفرهای هوایی بازمی‌گرداند. زیر بالن این هواپیما، کابین‌های جادار مسافران و پنجره‌های قدی قرار گرفته است و مسافران سفر دلپذیری را تجربه خواهند کرد.

این هواپیما قرار است غوغا کند

همچنین یک خبر خوب برای مسافرانی‌که موقع پرواز مضطرب می‌شوند: لرزش‌های این نوع هواپیما در مقایسه با جت‌های مسافربری مرسوم بسیار کم است. در واقع مسافران بیشتر احساس می‌کنند سوار یک کشتی تفریحی هستند تا یک هواپیما.


بازار فالوور بازار فالوور ارزانترین پنل خرید فالور و لایک ایرانی واقعی اینستاگرام و ممبر واقعی ارزان تلگرام به راحتی با فالوورن کسب درآمد کنید و سود خوبی از فضای مجازی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید
unique visitors counter