فضانوردان Crew-6 به زمین باز می‌گردند!

فضانوردان Crew-6 به زمین باز می‌گردند!

طراحی وب سایت، برنامه نویسی، اپلیکیشن های تلفن همراه
09129056072 - 09129056052


چهار فضانورد Crew-۶ که تعداد فضانوردان ایستگاه فضایی را به ۱۱ عضو افزایش داده بودند پس از چهار ماه روز شنبه آن را ترک می‌کنند.


دیجیاتو نوشت: چهار فضانورد Crew-6 که تعداد فضانوردان ایستگاه فضایی را به ۱۱ عضو افزایش داده بودند پس از چهار ماه روز شنبه آن را ترک می‌کنند.

انتظار می‌رود چهار فضانورد Crew-۶ متعلق به اسپیس‌ایکس، پس از چهار ماه زندگی و کار در آزمایشگاه مداری روز شنبه ایستگاه فضایی بین‌المللی را ترک کنند.

فضانوردان این مأموریت استفان بوون، وارن هوبرگ، سلطان النیادی و آندری فدیایف بودند که با کپسول دراگون به خانه خواهند رفت.

بوون در این ماموریت چهارمین پرواز فضایی خود را انجام داد. او در پروازهای شاتل فضایی طی مأموریت‌های اس‌تی‌اس-۱۲۶ در سال ۲۰۰۸، اس‌تی‌اس-۱۳۲ در سال ۲۰۱۰ و اس‌تی‌اس-۱۳۳ در سال ۲۰۱۱ حضور داشت.
وارن هوبگ و النیادی، فضانورد اماراتی، اولین پرواز فضایی خود را انجام دادند.

فضانوردان Crew-6 به زمین باز می‌گردند!

سرنشینان Crew-6 اسپیس‌ایکس. نشسته از چپ: آندری فدیایف، وارن هوبرگ، استفان بوون و سلطان النیادی.

این چهار فضانورد پس از ورود به ایستگاه فضایی بین‌المللی تعداد فضانوردان آن را به ۱۱ عضو افزایش دادند. این افراد در بخش تأسیسات ایستگاه فضایی اقامت می‌کنند، که ناسا ادعا می‌کند اندازه یک خانه شش خوابه است.

اگرچه ایستگاه فضایی بین‌المللی در گذشته ۱۳ نفر را میزبانی کرده بود، تعداد سرنشین معمول برای آن حدود ۶ یا ۷ نفر است.

اعضای Crew-6 درحال حاضر مشغول فعالیت‌های پایانی هستند. این فعالیت‌ها شامل تکمیل تعدادی از آزمایش‌های علمی و انتقال محموله‌های برگشتی به دراگون درحال خروج است. دراگون از زمان ورود فضانوردان به ایستگاه در ماه مارس، در آنجا لنگر انداخته است.

شش ماه اقامت النیادی در ایستگاه فضایی بین‌المللی طولانی‌ترین سفر فضایی یک عرب تا به امروز بود. او همچنین اولین عربی بود که پیاده‌روی فضایی انجام داد. این فضانورد اماراتی به‌طور مرتب در ایکس، که شش ماه پیش توییتر نامیده می‌شد، فالوورهایش را از زندگی‌اش در مدار به‌روز نگه می‌داشت.


بازار فالوور بازار فالوور ارزانترین پنل خرید فالور و لایک ایرانی واقعی اینستاگرام و ممبر واقعی ارزان تلگرام به راحتی با فالوورن کسب درآمد کنید و سود خوبی از فضای مجازی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید
unique visitors counter