آسمان تا ۲۰۲۹ شاهد پرواز این جنگنده‌هاست

آسمان تا ۲۰۲۹ شاهد پرواز این جنگنده‌هاست

طراحی وب سایت، برنامه نویسی، اپلیکیشن های تلفن همراه
09129056072 - 09129056052


پروژه Expendable Remote Carrier یا به اختصار ERC، پروژه‌ای برای توسعه شاخه جدیدی از جنگ‌افزارها برای کمک به جنگنده‌های نسل ششم ناتو مثل FCAS برای حفظ برتری‌هوایی و کمک به بقیه واحدهای رزمی هستند.


کانال خبری پارتیزان نوشت: پروژه Expendable Remote Carrier یا به اختصار ERC، پروژه‌ای برای توسعه شاخه جدیدی از جنگ‌افزارها برای کمک به جنگنده‌های نسل ششم ناتو مثل FCAS برای حفظ برتری‌هوایی و کمک به بقیه واحدهای رزمی هستند.

این ECRها که پیشبینی می‌شود تا سال ۲۰۲۹ کار خود را آغاز کنند. موشک‌هایی هدایت پذیر با توانایی پرتاب از انواع پلتفرم‌های هوایی، دریایی و… هستند. ECR ها نقش‌های متنوعی را ایفا خواهندکرد، مثل شناسایی و انتقال همزمان اطلاعات به شبکه، ایفا نقش طعمه بین موشک های کروز برای سیستم پدافندی دشمن و…

آسمان تا ۲۰۲۹ شاهد پرواز این جنگنده‌هاست

از چالش‌های این پروژه حجم سنسورهای مختلفی است که باید در این جنگ‌افزار با فضای محدود قرار بگیرد و همچنین در عین حال باید ارزان و به صرفه باشد. در کنار این ویژگی ها باید دارای خودمختاری بوده تا بجای کمک به خلبان و… باعث پیچیدگی بیشتر نشوند.

آسمان تا ۲۰۲۹ شاهد پرواز این جنگنده‌هاست

 


بازار فالوور بازار فالوور ارزانترین پنل خرید فالور و لایک ایرانی واقعی اینستاگرام و ممبر واقعی ارزان تلگرام به راحتی با فالوورن کسب درآمد کنید و سود خوبی از فضای مجازی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید
unique visitors counter