سرعت این جنگنده ۳۱۸۶ کیلومتر بر ساعت است!

سرعت این جنگنده ۳۱۸۶ کیلومتر بر ساعت است!

طراحی وب سایت، برنامه نویسی، اپلیکیشن های تلفن همراه
09129056072 - 09129056052


چابکی، فناوری و سیستم‌های تسلیحاتی اغلب برای اندازه‌گیری قدرت یک جت جنگنده استفاده می‌شود.


فرارو: چابکی، فناوری و سیستم‌های تسلیحاتی اغلب برای اندازه‌گیری قدرت یک جت جنگنده استفاده می‌شود.

با این حال، سرعت نیز بسیار مهم است. انواع مختلفی از هواپیماهای سریع وجود دارد، از جمله SR-۷۱، که می‌تواند سرعت ۳ ماخ را در ارتفاعات فوق العاده بالا تجربه کند.

به گزارش خبرآنلاین، طبق گزارش‌ها، هواپیماهای اولیه مانند لاکهید YF-۱۲ به سرعت ۳ ماخ حرکت کرده‌اند. جت‌های جنگنده مدرن نمی‌توانند به این سرعت پیش بروند، اما بسیاری از آنها می‌توانند به راحتی سرعت ۲ ماخ را تجربه کنند.

میکویان-گورویچ میگ-۲۵ «Mikoyan-Gurevich MiG-۲۵ Foxbat»

سرعت این جنگنده ۳۱۸۶ کیلومتر بر ساعت است!

میکویان-گورویچ میگ-۲۵ با حداکثر سرعت ۲.۸ ماخ یا تقریباً ۲۱۵۰ مایل در ساعت در ارتفاع بالا حرکت می‌کند. این باعث می‌شود که آن را به دومین جت سریع روی زمین پس از SR-۷۱ تبدیل کند. این جت جنگنده از زمان اولین پرواز خود در سال ۱۹۶۴ توسط چندین ارتش به خدمت گرفته شده‌است. میگ‌ها عمدتاً در روسیه استفاده می‌شوند. اکنون تنها دو فروند در خدمت هستند.

نورث امریکن ایکس‌بی-۷۰ والکیری «North American XB-۷۰ Valkyrie»

سرعت این جنگنده ۳۱۸۶ کیلومتر بر ساعت است!

نورث امریکن ایکس‌بی-۷۰ والکیری یک جت جنگنده منحصر به فرد به سبک بمب افکن است. اکثر برگه‌های آماری نشان می‌دهند که این جت حداکثر سرعتی در حدود ۲۰۵۰ مایل در ساعت دارد که بسته به ارتفاع، حدود ۳ ماخ است.

فاکس‌هاوند «Mikoyan MiG-۳۱»

سرعت این جنگنده ۳۱۸۶ کیلومتر بر ساعت است!

فاکس‌هاوند هواپیمای جنگنده‌ای است که رسما جایگزین MiG-۲۵ Foxbat شد. حداکثر سرعت آن تقریباً ۱۹۰۰ مایل در ساعت است. می تواند برای مدت زمان کوتاهی انفجارهای سریع تری انجام دهد، اما در صورت انجام این کار خطر آسیب دائمی را به همراه دارد.


بازار فالوور بازار فالوور ارزانترین پنل خرید فالور و لایک ایرانی واقعی اینستاگرام و ممبر واقعی ارزان تلگرام به راحتی با فالوورن کسب درآمد کنید و سود خوبی از فضای مجازی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید
unique visitors counter