تصاویری از آینده شهرهای ایران که باور نمی‌کنید

تصاویری از آینده شهرهای ایران که باور نمی‌کنید

طراحی وب سایت، برنامه نویسی، اپلیکیشن های تلفن همراه
09129056072 - 09129056052


هوش مصنوعی در ماه‌های اخیر در تولید محتوا پیشرفت بسیار خوبی داشته و حالا می‌تواند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط کاربر، خروجی دقیق و جذابی خلق کند.


گجت‌نیوز نوشت: هوش مصنوعی در ماه‌های اخیر در تولید محتوا پیشرفت بسیار خوبی داشته و حالا می‌تواند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط کاربر، خروجی دقیق و جذابی خلق کند.

یکی از جذاب‌ترین بحث‌ها پیرامون هوش مصنوعی است و بسیاری از کاربران می‌خواهند بدانند این تکنولوژی جدید و خطرناک، چه تصوری از آینده بشر دارد.

در ادامه می‌توانید تصاویری که هوش مصنوعی از برخی از شهرهای ایران در سال ۲۵۰۰ میلادی تولید کرده مشاهده کنید.

تصویری از شهر تهران در سال ۲۵۰۰ میلادی از دید هوش مصنوعی. برج میلاد همچنان پابرجاست و دماوند در پس‌زمینه دیده می‌شود. هر چند تهران در سال ۲۵۰۰ غمزده به نظر می‌رسد اما حداقل خبری از آلودگی هوا و ترافیک نیست!

تصاویری از آینده شهرهای ایران که باور نمی‌کنید

از نظر هوش مصنوعی بینگ، جنگل‌های شمال ایران همچنان در سال ۲۵۰۰ وجود خواهند داشت و رشت از نظر زیست‌محیطی، اوضاع بهتری دارد.

تصاویری از آینده شهرهای ایران که باور نمی‌کنید

هوش مصنوعی بینگ در به تصویر کشیدن وسعت تبریز و وضعیت‌ کوه‌پایه‌ای این شهر خوب عمل کرده اما از نظر معماری، تبریز سال ۲۵۰۰ شباهتی به این روزها ندارد!

تصاویری از آینده شهرهای ایران که باور نمی‌کنید

اولین تصویر تولید شده از اهواز با هوش مصنوعی، شهری به شدت خشک و کویری با ظاهری قدیمی بود اما با اضافه شدن کارون، اهواز سال ۲۵۰۰ رنگ و رویی دیگر گرفت.

تصاویری از آینده شهرهای ایران که باور نمی‌کنید

نکاتی مهم درباره تصاویر خلق شده توسط هوش مصنوعی

در این مطلب، ما با استفاده از هوش مصنوعی Bing Image Creator، تصاویری از شهرهای ایران در آینده به دست آوردیم. بهتر است بدانید اطلاعات ورودی ما، شامل هیچ توصیف خاصی نبوده و فقط به هوش مصنوعی اعلام کردیم تصاویری از شهر x ایران در سال ۲۵۰۰ نیاز داریم.

البته در برخی از موارد، مجبور شدیم برای دریافت خروجی بهتر، شهرهای ایران را بهتر برای هوش مصنوعی توصیف کنیم؛ برای مثال برای دریافت خروجی بهتر از تصویر شهر اهواز در سال ۲۵۰۰ میلادی، به هوش مصنوعی بینگ اعلام کردیم «رود کارون را که از میان این شهر عبور می‌کند را هم به تصویر اضافه کن».

پ

بازار فالوور بازار فالوور ارزانترین پنل خرید فالور و لایک ایرانی واقعی اینستاگرام و ممبر واقعی ارزان تلگرام به راحتی با فالوورن کسب درآمد کنید و سود خوبی از فضای مجازی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید
unique visitors counter