شیک‌ترین پیکاپ برقی دنیا را با یک کلیک ببینید!

شیک‌ترین پیکاپ برقی دنیا را با یک کلیک ببینید!

طراحی وب سایت، برنامه نویسی، اپلیکیشن های تلفن همراه
09129056072 - 09129056052


پس از رونمایی رسمی از سه خودروی الکتریکی جدید فیسکر، جزئیات و تصاویر بیشتری از پیکاپ الکتریکی آلاسکا منتشر شده است.


خبرآنلاین: پس از رونمایی رسمی از سه خودروی الکتریکی جدید فیسکر، جزئیات و تصاویر بیشتری از پیکاپ الکتریکی آلاسکا منتشر شده است.

در مراسم رونمایی خودرو، هنریک فیسکر، مدیر عامل شرکت، ادعا کرد که آلاسکا سبک‌ترین و پایدارترین پیکاپ الکتریکی جهان خواهد بود.

آلاسکا بر اساس پلت‌فرم تغییر یافته مدل Ocean ساخته شده است.

شیک‌ترین پیکاپ برقی دنیا را با یک کلیک ببینید!

آلاسکا مانند سایر خودروهای فیسکر، از طراحی عجیب و غریب و خاصی بهره می‌برد. طراحی روان و عضلانی در کنار برخی خطوط تند و تیز، تلفیق و تضاد خوبی را ایجاد کرده‌اند. نوشته روشن و بزرگ آلاسکا، در میان چراغ‌های دوتایی، خودنمایی خوبی دارد. رینگ‌های بزرگ آلاسکا، نمای جذابی را به قسمت کناری بخشیده است.

شیک‌ترین پیکاپ برقی دنیا را با یک کلیک ببینید!

چراغ خطی و متصل، در بالای نوشته بسیار بزرگ فیسکر قرار گرفته است. در نمای پشتی، پهنای زیاد آلاسکا بیشتر نشان داده می‌شود. آلاسکا در بین پیکاپ‌های جمع و جور و متوسط قرار می‌گیرد.

شیک‌ترین پیکاپ برقی دنیا را با یک کلیک ببینید!

کابین آلاسکا با نمایشگرهای بزرگ پر شده است. گفته می‌شودکه فضای داخلی این خودرو با استفاده از مواد گیاهی طراحی شده است. یکی از ویژگی های برجسته آلاسکا، جعبه هودینی (شعبده‌باز مشهور) است. در این خودرو یک در میانی وجود دارد که به صورت الکترونیکی پایین می‌رود و ناپدید می‌شود.

شیک‌ترین پیکاپ برقی دنیا را با یک کلیک ببینید!

از دیگر ویژگی‌های عجیب و غریب می‌توان به یک نگهدارنده لیوان بزرگ که در تصاویر جدید منتشر شده است، و همچنین نگهدارنده کلاه کابوی که در اصل یک بند روی سقف است، اشاره کرد.

فیسکر آلاسکا با دو ظرفیت باتری ۷۵.۰ و ۱۱۳.۰ کیلووات ساعتی عرضه خواهد شد. اولی برد تخمینی ۲۳۰ مایلی را تحویل خواهد داد، در حالی که دومی تا ۳۴۰ مایل برد خواهد داشت. فیسکر فاش کرد که شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در ۳.۹ تا ۷.۲ ثانیه صورت گیرد.

فیسکر قیمت اولیه را ۴۵۴۰۰ دلار تخمین زده است. آلاسکا در سه ماهه اول سال ۲۰۲۵ در ایالات متحده، تولید می‌شود.


بازار فالوور بازار فالوور ارزانترین پنل خرید فالور و لایک ایرانی واقعی اینستاگرام و ممبر واقعی ارزان تلگرام به راحتی با فالوورن کسب درآمد کنید و سود خوبی از فضای مجازی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید
unique visitors counter