برگی از یک کتاب


طراحی وب سایت، برنامه نویسی، اپلیکیشن های تلفن همراه
09129056072 - 09129056052


اگه مطالعه ای داشته باشم بخاطر روحیه ای که دارم بیشترشون حتما از روی کتابه یعنی دوست دارم کتاب رو دستم بگیرم و احساسش کنم امّا چند روز قبل چند جمله از یک خانم کاراالویل لیبا دیدم که توی کانال روبیکای کتابخانه صوتی موفقیت خیلی به دلم نشست و دوست دارم این عبارات رو بدون هیچ توضیحی عینشون رو اینجا به اشتراک بگذارم، اینم بگم واضحه که من دختر نیستم امّا این حرفا برای من که یک دختر دارم خیلی جذاب بودن:

« دلم می‌خواهد دختران جوان بدانند برای آنکه دوست داشته شوند و ارزشمند باشند، نیازی به مدل شدن نیست. این دروغیست که رسانه‌ها به خورد آنان می‌دهند. من این دروغ را باور داشتم اما وقتی فهمیدم که باهوش هستم، بااستعداد هستم و به جز زیبا بودن کارهای مهم‌تر دیگری نیز می‌توانم انجام دهم، این دروغ را دور ریختم.

همه‌ی ما قدرتمندیم.این قدرت ربطی به جذابیت جسمانی ما ندارد؛ بلکه در هوش، آگاهی، عشق و شوری نهفته است که با آن به دنیا آمده‌ایم. زمانش فرا رسیده که از تمرکز بر زیبایی دست برداریم و به این شناخت برسیم که ما زنان چیزی فراتر از ظاهر جسمانی هستیم.ما روحی بزرگ و متعالی داریم که هیچ ربطی به اندازه دور کمرمان ندارد. پیوند با این روح بزرگ، بهترین فرصت را برای زندگی آگاهانه فراهم می‌سازد.باید آن را نمایان سازیم… »

کاراالویل لیباراز دختران موفق

بازار فالوور بازار فالوور ارزانترین پنل خرید فالور و لایک ایرانی واقعی اینستاگرام و ممبر واقعی ارزان تلگرام به راحتی با فالوورن کسب درآمد کنید و سود خوبی از فضای مجازی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدید
unique visitors counter